پیام رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خارگ به مناسبت فرارسیدن روز قدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ؛ سمیه گیوی , رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خارگ با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از تمامی شهروندان جزیره خارگ دعوت کرد که در کنار دیگر اقشار جامعه، در راهپیمایی این روز عزیز شرکت کنند.

متن پیام بدین شرح است:

آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، با تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) به روز جهانی قدس نامگذاری شده تا آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی تا رسیدن به نتیجه، برای همیشه در تاریخ زنده بماند و مسلمانان جهان این یوم الله را به سمبلی برای وحدت و همبستگی جهان اسلام و آزادی خواهان عالم در برابر رژیم صهیونیستی و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین بدل سازند.

روز قدس، نمایش شیوایی از دفاع مسلمانان جهان از مردم مظلوم و بی پناه فلسطین است که سالهاست در سایه جور و جنایت رژیمی بی رحم، که در حمایت کامل استکبار و ایادی آن است، از خانه و کاشانه خویش آواره گشته و در شرایطی سخت و دشوار زندگی گذرانده و در این سال‌ها جز تخریب و کشتار ندیده اند و از همین منظر است که رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) فلسطین را مساله اول جهان اسلام توصیف کرده اند.

اینجانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی مردم شریف جزیره خارگ برای حضور گسترده در این راهپیمایی عظیم دعوت به عمل می‌آورم تا بار دیگر با حضور گسترده، فریادمان را به گوش جهانیان برسانیم.

سمیه گیوی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.