رئیس شورای شهر خارگ : بودجه ۸۸ میلیاردی شهرداری خارگ ابلاغ شد

لطف اله علی پور رئیس شورای شهر خارگ گفت:

بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری خارگ به مبلغ هشتاد و هشت میلیارد تومان پس از تصویب در شورای اسلامی و انجام مراحل اداری و قانونی برای اجرا به شهرداری ابلاغ شد.

رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد:

امسال با توافق همه اعضای شورای شهر؛ ۵۹ درصد به بخش عمرانی و ۴۱ درصد به بخش جاری تخصیص داده شد. علی پور افزود؛ امسال اعضای شورای شهر بر تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرداری، مسائل فرهنگی، مذهبی اجتماعی، ساماندهی وضعیت اسکله صیادان و افزایش بهره وری منابع انسانی شهرداری تاکید کردند تا این بخش های مهم و عام المنفعه در تصویب بودجه سهم قابل توجهی داشته باشند که باید با مدیریت صحیح مدیریت شهری به نهایت مطلوب برسد. لطف اله علی پور ادامه داد: بی شک وظیفه ی اصلی شورای شهر بعنوان نمایندگان قانونی مردم نظارت بر عملکرد شهردار و نحوه ی صرف بودجه بصورت احسن برای حصول بهترین نتیجه خواهد بود تا زیرساخت ها و امکانات رفاهی، فرهنگی و تفریحی مردم به سطح قابل قبولی برسد و پیشرفت اساسی در سطح شهر و رضایت جمعی کاملا مشهود باشد.

رئیس شورای شهر خارگ در پایان ضمن قدردانی از همراهی و دقت نظر اعضای شورای شهر در تدوین و تصویب کلیات بودجه گفت امیدواریم با تخصیص این میزان بودجه و برنامه ریزی های انجام گرفته، درسال ۱۴۰۲ شاهد شکوفایی و رونق هر چه بیشتر جزیره کهن خارگ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.