شهردار خارگ

پیام تبریک شهردار خارگ به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ طی پیامی فرارسیدن هفدهم مرداد؛ روز خبرنگار را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است :

به نام آنکه بر قلم و آنچه می‌نگارد سوگند خورد تا به همه آنان که نقطه‌ای از سرچشمه اندیشه پاکشان بر قلب سپید کاغذ می‌نشانند، حرمت و عزت بخشد و درود بر صاحبان قلم‌های منزه که مصداق آشکار این حرمت‌داران و عزتمداران در عصر حاضرند.

رسانه ها، رکن چهارم دموکراسی و خبرنگاران، پیشگامان مسیر حقیقت و آزادگی هستند و با فصاحت و بلاغت در نوشتار و امانتداری در قلم، چشم بینا و زبان گویای جامعه به شمار می روند. هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، نکوداشت مقام خبرنگارانی است که با سوگند به قلم در فراز و نشیب رویدادها، همچنان بر طریق راستی و درستی، استوار و وفادار مانده اند.

بی شک خبرنگاران تجسمی حقیقی از امانت، مسئولیت، تهعد و دلسوزی‌اند که رسالت خطیر آگاه‌سازی و تنویر افکار عمومی را برعهده دارند. از خداوند منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه ایشان در روایت حق گویی، ایفای رسالت مهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را خواستارم.

اینجانب تلاش ­های خالصانه، صادقانه و عاشقانه اهالی رسانه که هنرمندانه، واقعیت ها را به تصویر می کشند و به ویژه در شرایط حساس کشور، بذر اتحاد، همدلی و همزبانی را می افشانند و با شفاف سازی لایه های پنهان رویدادها، قوت ها

را وسعت می بخشند و کاستی ها را می کاهند تا به بهبود کیفیت زندگی جامعه یاری رسانند، ارج نهاده و روز خبرنگار را به تمام این عزیزان، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.