۲۰۰ اصله نهال مثمر به شهروندان خارگ اهدا شد + عکس

همزمان با روز درختکاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : صبح امروز همزمان با روز درختکاری از سوی مجموعه شهرداری ۲۰۰ اصله نهال مثمر به شهروندان خارگ اهدا گردید .

شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود :  حفظ و حراست از فضای سبز یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری محسوب می شود . بر همین اساس شهرداری خارگ همزمان با ۱۵ اسفند ماه و آغاز هفته منابع طبیعی و روز درختکاری ، با تهیه ۲۰۰ اصله نهال مرکبات و اهدا به صورت رایگان به شهروندان محترم ، سعی داشته تا گام موثری را در توسعه فضای سبز شهری بردارد .

مدیریت شهری خارگ اذعان کرد : این اقدام در جهت توسعه فرهنگ درختکاری، افزایش حس مسئولیت پذیری شهروندان به فضای سبز محیطی و گسترش نهضت درختکاری، صورت پذیرفته است.

شهردار خارگ خاطرنشان کرد : مجموعه شهرداری امروز میزبان دوستداران طبیعت و دغدغه مندان محیط زیست بود . مطابق انتظار خوشبختانه شاهد استقبال پر شوری از سوی شهروندان بودیم که این امر نشان از توجه ویژه ایشان به آبادانی جزیره دارد . امید داریم با مشارکت و همیاری شهروندان به عنوان سبزبانان همیشه همراه مجموعه شهرداری و کاشت نهال های مثمری که امروز در اختیار ایشان قرار داده شده است شاهد توسعه سرانه فضای سبز و سربلندی و سرسبزی خارگ عزیزمان باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.