پیام تبریک شهردار خارگ به مناسبت روز کارمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ طی پیامی فرارسیدن چهارم شهریور ماه؛ روز کارمند را تبریک گفت. متن پیام ایشان بدین شرح است :

هوالعلیم

بدون تردید خدمت به مردم در هر جایگاه و هر شغلی از بزرگ ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.

هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش ، تحکیم سرافرازی، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی عزیز را به دنبال خواهد داشت. به واقع هفته دولت به ویژه چهارم شهریور که به عنوان “روز کارمند” نامگذاری شده ، فرصت مغتنمی است برای تقدیر و تشکر از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدری است که همواره برای ارتقای شاخص های توسعه ای کشور در بخش های مختلف فعالیت دارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ترور و دولت خصوصا شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت‌مردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور، به ویژه مجموعه خادمان مردم در مدیریت شهری جزیره خارگ تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان در راستای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و ادامه راه شهدای گرانقدر انقلاب را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.