شهرداری و شورا حامی همیشگی هنرمندان خارگ خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در نشستی که با چند تن از فعالین عرصه تئاتر خارگ داشت ، حمایت مجموعه شهرداری را از هنرمندان و فعالین عرصه تئآتر جزیره اعلام داشت و از زحمات این قشر زحمتکش و هنرمند قدردانی کرد .

شهردار خارگ در این نشست با اشاره به برگزاری تئاتر خیابانی که برای نخستین بار در سطح جزیره برگزار شد و پیامدهای مثبت آن افزود : زحمات شما بزرگواران در ارتقاء سطح فرهنگ شهرمان بسیار ستودنی و با ارزش است . شما عزیزان با هنر خود همیشه می توانید در همه مقوله ها مجموعه را برای ارتباط هر چه بهتر با مخاطبانش یاری کنید و این مهم بسیار ارزشمند است .

مدیریت شهری خارگ ابراز امیدواری کرد تعاملات مجموعه و هنرمندان افزایش یافته و ایده ها و تفکرات نو از سوی هنرمندان به مجموعه تزریق گردد تا با بکارگیری در قالب مراسمات مختلف فرهنگی – اجتماعی ، تأثیرات مثبتی بر فرهنگ جامعه گذاشته و بازخورد خوبی نیز بدست آورد .

هنرمندان حاضر در جلسه نیز با اظهار خرسندی از تعاملات و حمایت های مجموعه شهرداری و شورا بخصوص هنرمندان تئآتر خارگ ، آینده روشنی را برای این عرصه متصور شدند .

در ادامه نشست ، شهردار خارگ با شنیدن نقطه نظرات هنرمندان خاطنشان کرد : تمام تلاش خود و مجموعه شهرداری و شورا را برای مرتفع نمودن مشکلات پیش روی هنر جزیره بکار میگیرد تا با اتکا به کار گروهی و دلسوزی و همدلی ، آینده جوانان جزیره با موفقیت های فراوان و افتخار آفرینی همراه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *