حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در دستور کار شهرداری خارگ قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ،عبدالحمید صفایی شهردار خارگ شب گذشته با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر حراست شهرداری ، با حضور در باشگاه لیزرتگ جزیره ، حمایت خود را از بخش خصوصی اعلام نمودند .

مدیریت ارشد شهری خارگ اظهار داشت : مشارکت سرمایه‌‌گذاران بخش خصوصی سبب ارتقای شاخصهای شهری شده و در همین راستا حمایت از سرمایه‌گذاران  بخش خصوصی در دستور کار شهرداری خارگ قرار دارد.

وی افزود: ما قصد داریم بعنوان یک یگان خدمت رسان بستر لازم را برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف در شهر خارگ فراهم آوریم، هم‌اکنون شهرداری از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت می‌کند، چرا که این موضوع سبب ایجاد اشتغال و تولید و نیز اتکا به توان داخلی شده که از ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی می باشد .

صفایی ابراز امیدواری کرد ؛ انتظار می رود سرمایه گذاران با حضور در خارگ این جزیره مرجانی را برای قرار گرفتن در مسیر پیشرفت یاری کنند و ما نیز در قالب مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر با خرسندی از فعالیت خانواده محترم افراسیابی بواسطه سرمایه گذاری در این رشته تفریحی قدردانی کرده و توفیق روز افزون از درگاه الهی برای ایشان خواستاریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *