بازدید شهردار و رئیس شورای اسلامی از روند اجرای پروژه های عمرانی پارک ساحلی و سیمرغ خارگ

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، شهردار جزیره خارگ و رئیس شورای اسلامی شهر به اتفاق مدیر حراست و اعضای دفتر فنی شهرداری با حضور در پارک ساحلی و سیمرغ ، از روند اجرای پروژه های عمرانی و زیباسازی بازدید بعمل آوردند .

در این بازدید نحوه پوشش هالوشیت آلاچیق های پارک ساحلی و بازسازی مجددآنها ،شهردار ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد پیمانکار و ناظرین پروژه و تذکر در خصوص رفع سریع نواقص فاز یک ،مقرر شد فاز دوم این پروژه زیباسازی که شامل برق کشی و اقدامات تکمیلی می باشد در سریعترین زمان ممکن توسط پیمانکار مربوطه نهایی گردیده وتمام نواقص مرتفع و جهت استفاده شهروندان محیا گردد .
در ادامه سرکشی مدیریت شهری و رئیس شورا از پارک سیمرغ و ساحلی ، آخرین اقدامات عمرانی و تاسیساتی توسط ناظرین دفتر فنی شهرداری شرح داده شد .

شهردار خارگعبدالحمید صفایی ؛ شهردار خارگ در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت بالای امر برنامه ریزی در مدیریت شهری افزود : تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بر این خواهد بود تا با اندیشیدن تمهیدات و برنامه ریزی مناسب در حوزه های عمرانی و تاسیساتی و همچنین نظارتی مستمر و دقیق تر  بر روند اجرای پروژه های عمرانی – زیباسازی ، ضمن رعایت اصول و استاندارهای لازم ، رضایتمندی شهروندان را بیش از پیش محقق سازد.

 

 

مهدی بخشی ؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ نیز پروژه های عمرانی پارک ساحلی و سیمرغ را از پروژه های مهم شهرداری خارگ دانست و اذعان کرد : با توجه به اینکه پارک ساحلی و سیمرغ به نوعی به عنوان مهمترین تفرجگاه شهروندان قلمداد می شود ، نیاز است تا مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر به شکل ویژه ای به آن توجه کند . به همین سبب نیز طی سال گذشته در این خصوص برنامه ریزی های خوبی صورت گرفت تا به زودی با احداث پروژه هایی درخور ، خدمتگزار شایسته ای برای شهروندان شریف خارگ باشیم .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *