وطن دوست رییس شورای اسلامی شهر : شورای شهر و شهرداری حامی ورزشکاران است.

نشست صمیمی پیشکسوتان فوتبال خارگ با اعضای شورای اسلامی شهر

وطن دوست رییس شورای اسلامی شهر : شورای شهر و شهرداری حامی ورزشکاران است.

در نشست مشترک و صمیمانه پیشکسوتان فوتبال خارگ با اعضای شورای اسلامی که در دفتر شورای اسلامی شهر انجام شد پیشکسوتان فوتبال از دغدغه های خود در حوزه ورزش گفتند و خواستار حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری از حضور این تیم در لیگ برتر استان شدند.

در این دیدار رییس شورای اسلامی شهر نیز ضمن تاکید بر حمایت از ورزشکاران به ویژه پیشکسوتان و مدال آوران گفت : در شورای اسلامی شهر عزم جدی جهت حمایت از اقشار مختلف به ویژه ورزشکاران وجود دارد و نمونه بارز آن حمایت از هئیت های ورزشی و ورزشکاران می‌باشد که در روز های اخیر شاهد کمک های مالی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر به این عزیزان بودیم.

وطن دوست با اشاره به اینکه حمایت از ورزش یعنی حمایت از سلامت جامعه است گفت : حمایت از ورزشکاران به ویژه ورزش های همگانی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و امید در جامعه شده و از طرف دیگر سبب جلوگیری از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی نظیر اعتیاد خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر در خصوص حمایت از حضور تیم پیشکسوتان فوتبال در لیگ استان نیز گفت : با توجه به امکانات و در حد بودجه شهرداری حد اکثر حمایت را از حضور این عزیزان در لیگ برتر استان خواهیم کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *