شهردار

پیام شهردار خارگ به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : عبدالحمید صفایی ؛ شهردار خارگ با صدور پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام ایشان بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

دوم اردیبهشت‌ماه، یادآور تشکیل نهاد با عظمت و مقتدر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه امام امت حضرت امام خمینی (ره) است.

کارنامه درخشان سپاه در طول سال‌های پس از انقلاب سراسر افتخار و عظمت و بالندگی در همه عرصه‌ها از دفاع مقدس گرفته تا عمران و آبادانی و محرومیت زدایی است و ایثارگران و شهادت طلبان این نهاد مقدس گوش به فرمان ولایت و فرماندهی معظم کل قوا غیرتمندانه در برابر توطئه‌های مهندسی شده دشمنان ایستاده اند و سربازانی شایسته برای نظام و ملت ایران اسلامی هستند.

پیشرفت‌های شگرف پاسداران صدیق و دلاور عزیز همواره خاری در چشم دشمنان و کینه توزان نظام بوده و هست از این رو این نهاد انقلابی همواره مورد هجوم ناجوانمردانه دشمنان قسم خورده انقلاب قرار گرفته است، اما با اقتدا به مولایشان امام حسین (ع) و علمدار با وفایش حضرت ابالفضل العباس (ع) در برابر شقی‌ترین انسان‌های روزگار که دست آموز استکبار جهانی هستند به فرماندهی یکی از وارسته ترین، دلیرترین، مخلص‌ترین انسان‌ها “شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی” سیدالشهدای مقاومت ایستادند و طومارشان را در هم پیچیدند و شهادت این سردار سرافراز تقویت مقاومت را درپی داشت و شمارش معکوس اضمحلال مستکبران را آغاز نمود.

افتخار امروز سپاه حضور در کنار مردم در شرایط سخت شیوع کرونا است، البته که در سختی‌های گذشته نیز سپاه در کنار مردم و در دل مردم بوده است، اینجانب با گرامیداشت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،قدردان تمام مجاهدت‌های سربازان، مجاهدان و رزمندگان این نیروی با صلابت به ویژه بسیجیان مخلص سپاه ثارالله و پاسداران جان برکف سپاه دریایی مستقر در جزیره مقاوم خارگ می باشم . امید است در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی وتحت زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) این نیروی مکتبی و مردمی، بیش از پیش در راستای تحقق رسالت های خویش موفق باشد.

عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.