شهردار خارگ : المان نوشتاری “نام جزیره خارگ” ظرفیتی ویژه برای معرفی بیش از پیش جزیره خارگ است

و اینک KHARG_ISLAND#

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، شهردار خارگ از نصب و جانمایی المان نوشتاری نام جزیره خارگ در پارک ساحلی این شهر خبر داد.

صفایی شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : جزیره خارگ در کنار اهمیت اقتصادی و استراتژیکی ، از ظرفیت های بی بدیل فرهنگی و تاریخی خاصی برخوردار است که همواره موردتوجه باستان شناسان و اندیشمندان ایرانی و خارجی بوده است. رویکرد مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در این دوره نیز بر این مهم بوده تا با به کارگیری تمام ظرفیت ها ، این جزیره را بیش از پیش به جهانیان معرفی نماید. در این راستا این مجموعه نسبت به نصب و جانمایی المان نوشتاری KHARG_ISLAND# اقدام نموده است که می تواند ظرفیتی بالقوه و گامی موثر در معرفی و شناساندن جزیره باشد.

مدیریت شهری خارگ ادامه داد : با توجه به گسترش بستر فضای مجازی ، مطرح شدن نام جزیره می تواند پتانسیلی باشد تا دیگران با نام جزیره آشنا شوند و طبعا این آشنایی می تواند منجر به آماده شدن بستر ارائه درخور فرهنگ ، تاریخ و جاذبه های ناب این جزیره شود که امیدواریم اهالی فرهنگ نیز در این راستا کوشا باشند. همچنین از دیگر اهدافی که در اجرای این طرح دنبال گردیده است می توان به ایجاد چشم انداز زیبا، بالا بردن کیفیت بصری منظر شهری و ارتقاء کیفیت معابر اشاره کرد که از شاخصه های افزایش نشاط در شهر به شمار می روند که امیدواریم مورد توجه شهروندان گرامی قرار گرفته و موجب همکاری بیش از پیش آنان در حفظ و نگهداری اموال عمومی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *