پیام رئیس شورای اسلامی شهر خارگ به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ  ، بهروز خواجه؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ طی پیامی فرارسیدن ۱۶آذرماه؛ روز دانشجو را گرامی داشت. در متن پیام ایشان آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

شانزدهم آذرماه؛ روز دانشجو، روزی است برای گرامی‌داشت دانش و پژوهش توأم با آرمان‌خواهی، آزادی‌خواهی و آزاداندیشی؛ موعد یادآوری مجاهدت‌های دانشجویان شهید، موعد تجلیل و تکریم دانشجویانی که همواره با پرسش‌گری و مطالبه‌گری به پویایی فضای عمومی جامعه کمک می‌کنند.

حضور فعال دانشجویان در فعالیت های سیاسی اجتماعی و نوع تاثیر آنان در جامعه بر کسی پوشیده نیست. روز دانشجو فرصت مناسبی است تا به واکاوی و باز اندیشی رفتارهای دانشجویان انقلابی و تاثیر آنان بر جامعه ی اسلامی مان بیندیشیم و ظرافتها و ظرفیت های این نسل نو اندیش و متفاوت را واقعی تر ببینیم .

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز وفات حضرت معصومه(س) ، فرارسیدن ۱۶ آذر؛روز دانشجو را گرامی داشته و از درگاه خداوند منان برای ایشان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.امیدوارم نهال وجود دانشجویان و دانش پژوهان به یمن بهره مندی از چشمه زلال علم و دانش در مسیر رشد و بالندگی ایران عزیزمان قرار گیرد.

بهروز خواجه
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.