تاکید شهردار و اعضای شورا بر رضایتمندی کارگران خدوم شهرداری

در نشست شهردار و اعضای شورا با واحد های اجرایی شهرداری مطرح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : ظهر امروز نشست هماهنگی با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران و کارکنان واحدهای خدمات شهر ، فضای سبز ، نقلیه و آبرسانی در سالن اجتماعات شهرداری خارگ برگزار شد .  این نشست از سوی مدیریت شهری به منظور شکل گیری ارتباط نزدیک با فعالین واحد های اجرایی و بیان دیدگاه ها ، مسائل و مشکلات حوزه کاری و معیشتی ایشان صورت گرفت .

شهردار خارگ در آغاز سخن با تقدیر ازکارگران واحد های اجرایی شهرداری ، ایشان را زحمتکشان خط مقدم خدمت رسانی به مردم نامید و همت والایشان در برجای نهادن کارنامه نیک از مجموعه شهرداری و شورا را ستود . مدیریت شهری خارگ کارگران زحمتکش شهرداری را چشمان بینای این مجموعه در سطح شهر توصیف کرده و اذعان کرد : بی شک دستیابی به اهداف کلان سازمان مرهون مساعی ارزشمند و قابل توجه این عزیزان است که با عملکرد و مسئولیت پذیری خویش در راستای رضایتمندی شهروندان تلاش می نمایند که امید داریم تا با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی با همت و تلاش مضاعف شاهد کمترین مشکلات در حوزه شهری باشیم .

شهردار خارگ خاطرنشان کرد : همواره تلاش ما بر این مهم بوده تا با توجه و نگاه ویژه به معیشت پرسنل در راستای رفاه پرسنل گام برداریم که در این خصوص اکنون وضعیت دریافتی به نحو مطلوبی ساماندهی گردیده بصورتی که کلیه مطالبات ماهیانه پرسنل اعم از حقوق ، اضافه کار ، نوبت کاری ، جمعه کاری ، تعطیل کاری بصورت همزمان پرداخت می گردد .

در ادامه یوسف وطن دوست نایب رئیس شورای اسلامی شهر تلاش زحمتشکان مجموعه شهرداری را خداقوت گفت و از دغدغه مندی مجموعه شورا و شهرداری در ساماندهی و برقراری عدالت در حقوق و مزایای کارکنان بالاخص بخش کارگری مجموعه شهرداری خبر داد . وطن دوست با قدردانی از پیگیری مجدانه شهردار و واحد مالی شهرداری ، در عدالت محور ساختن سیستم پرداخت حقوق و مزایای پرسنل ابراز امیدواری کرد تا همت و حمیت کاری پرسنل خدوم مجموعه شهرداری به رضایت حداکثری شهروندان منجر شود .

لطف اله علیپور دیگر عضو شورای اسلامی شهر نیز ضمن تاکید بر نقش ویژه و حیاتی واحدهای اجرایی شهرداری اذعان کرد : بی تردید هیچ تلاشی بدون همت و همراهی قشر زحمتکش کارگران به نتیجه نمی رسد که امید است تا با توجه ویژه به رفاهیات این عزیزان شاهد انگیزه روزافزون ایشان در خدمت رسانی به شهروندان شریف خارگ باشیم . شورای اسلامی شهر قطع به یقین حل مشکلات معیشتی پرسنل را دغدغه خود دانسته و برای مرتفع نمودن آنها تلاش خود را به کار خواهد گرفت .

مهدی بخشی عضو شورای اسلامی شهر کارگران خدوم شهرداری را بازوان توانمند این مجموعه توصیف کرد و افزود : افزایش مستمر کیفیت زندگی و رضایتمندی پرسنل از جمله مهمترین مسائلی است که همواره موردتوجه ویژه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر می باشد . باور ما بر این است که همدلی و همگرایی زنجیره وار مدیریت و پرسنل موجب بهره وری بیشتر مجموعه می گردد که امید داریم همگی در این راستا گام برداریم .

در پایان این نشست کارگران به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و شهردار و اعضاء شورا نیز پیگیری مطالبات ایشان را در دستور کار و الویت مجموعه قرار دادند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *