شهردار خارگ در پیامی فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت

شعیب بحرینی، شهردار خارگ در پیامی فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

«جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا»
«حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است»

فرا رسیدن ایام الله دهه فجر؛ خاستگاه ارزشهای اسلامی و طلوع آفتاب معنویت، در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ با رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بود. انقلابی که برهه ای از تاریخ این مرز و بوم کهن بوده و برگ زرینی را در تاریخ دنیا گشود تا صدای عدالت خواهی ، استقلال طلبی و آزادگی ایران اسلامی و مردم غیور این دیار را در جهان طنین‌انداز کند.

این دهه یادآور آن پیر جماران است، امامی که بذر امید و بیداری را در دل آزادگان خسته از ظلم و ستم بارور نمود و امروز بیش از چهار دهه از توطئه و دسیسه دشمنان و بدخواهان نظام می گذرد اما هرگز نتوانسته اند خللی در عزم و اراده پولادین ملت بزرگ ایران از ادامه مسیر انقلاب و دستیابی به اهداف متعالی آن وارد نماید.

در فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ، هم پیمان می شویم که با اتکا بر توانمندی های مجموعه مدیریت شهری و با حفظ ارزش ها در راه سربلندی ایران عزیز و بالندگی کشور و با گام های استوار قدم برداشته و از هیچ کوششی در خدمتگذاری به همشهریان گرانقدر فروگذار نباشیم.

شعیب بحرینی

شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.