پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
به مناسبت آغاز ماه شعبان
پیام تبریك شهردار خارگ به مناسبت اعیاد شعبانیه
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
پیام تبریک شهردار خارگ به مناسبت اعیاد شعبانیه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ با صدورپیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است :


بسمه تعالی

 

حلول ماه مناجات و دعا، ماه تهذیب و آمادگی برای میهمانی خدا که مزین به میلاد ستارگان آسمانی، حضرت امام حسین (ع)، قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سید الساجدین امام زین العابدین (ع) است را به محضر مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران خصوصا مردم شریف جزیره خارگ تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در آغاز این ماه درس آزادگی را در مدرسه سرخ شهادت و در کلاس انسان‌ساز و تاریخ ساز سالار شهیدان می آموزیم و همنوا با ساقی با وفای دشت نینوا، حدیث رشادت و وفاداری را از عمق جان زمزمه می کنیم.  آنگاه از صحیفه شوریدگی و دلدادگی سیدالساجدین، زین‌العابدین جرعه جرعه عبودیت به درگاه خداوند یگانه را می‌چشیم. در این روزها بیش از هر زمانی یاد و خاطره رشادت های دلیرمردان پاسدار این سرزمین را گرامی داشته و قدردان ایثارگری های جانبازان سرافراز میهن عزیزمان هستیم.

در این ایام ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و دعای تعجیل فرج حضرت حجت بن الحسن (ع)، سلامت و پیروزی برای تمام ملت سرافراز ایران اسلامی را از پیشگاه حضرت حق خواستارم.


 

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0