جمعه, 2 فروردين 1398
به مناسبت بیست و دوم اسفند؛ روز گرامیداشت شهدا
پیام شهردار خارگ به مناسبت روز گرامیداشت شهدا
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰پیام شهردار خارگ به مناسبت روز گرامیداشت شهدا

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ، عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ به مناسبت روز گرامیداشت شهدا طی صدور پیامی نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کرد. در متن این پیام آمده است :

بسم رب الشهدا والصدیقین

روز به روز باید یاد شهدا و تکرار نام شهدا و نکته‌یابی و نکته‌سنجی زندگی شهدا در جامعه ما رواج پیدا کند. (مقام معظم رهبری)

نام‌گذاری ۲۲  اسفند ماه به عنوان روز بزرگداشت شهدا و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره)  مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی، بیان‌گر مقام والای  شهدا و تداعی‌گر ارزش و قداست خون شهیدان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران است.

بدون شک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون و مرهون ایثار و گذشت دلیر مردان و زنانی است که در نیل به اهداف مقدس الهی و در مسیر تحقق آن از هیچ تلاشی فروگذار ننمودند و برای قرب الی الله و رضای الهی ، جان و مال خویش را فدا کردند تا ایران امروز سربلند را رقم بزنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا و ادای احترام به شهیدان ایران اسلامی به خصوص شهدای جزیره خارگ، امیدوارم بتوانیم با تأسی از راه ، اندیشه و سیره شهیدان و وحدت و همدلی زمینه توسعه و پیشرفت شهر خارگ را فراهم آوریم.

عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0