جمعه, 2 فروردين 1398
به دعوت سازمان بهزیستی
دیدار رئیس شورای شهر خارگ با مسئولین اداره كل بهزیستی استان بوشهر
عکاس : محمدمتین افراسیابی
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
دیدار  رئیس شورای شهر خارگ با مسئولین اداره كل بهزیستی استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، مهدی بخشی؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ با مسئولین اداره کل بهزیستی استان بوشهر دیدار کرد.

در این دیدار که به دعوت سازمان بهزیستی و با حضور بخشی؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ ، هوشیار؛ معاون مشارکت های مردمی و اشتغال سازمان های غیردولتی اداره کل بهزیستی استان بوشهر ، شادنیا؛ رئیس حراست اداره کل بهزیستی استان بوشهر و فریدی؛ رئیس بهزیستی جزیره خارگ و با رویکرد بررسی و مقابله با آسیب های اجتماعی برگزار گردید، رئیس شورای اسلامی خارگ ضمن حمایت از راهکارها و پیشنهاداتی که منجر به کاهش چالش های اجتماعی در سطح جزیره می شود اذعان کرد : شورای اسلامی شهر همواره با باور به نقش سازنده خانواده ها در جامعه تلاش داشته است تا با تکیه بر آسیب شناسی دقیق و نتیجه گرا ، در احیای نقش خانواده در سطح جزیره خارگ بکوشد. حال اینکه آسیب هایی کانون خانواده را تهدید کند همت بیشتر ما و دیگر نهادهای اجتماعی را می طلبد تا با به کارگیری تمام توان و پتانسیل خود نسبت به مقابله با آن ها اقدام کنیم. به همین منظور مجموعه ی شورای شهر آماده است تا رسالت خود را در حمایت از بنیان خانواده به جا آورد.

این جلسه با هم افزایی و اشتراک نظرات و راهکارها ادامه یافت و در پایان از سوی اداره کل بهزیستی استان بوشهر از حمایت ها ، تعامل و همکاری مستمر رئیس شورای اسلامی خارگ با آن مجموعه، با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0