پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
در گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
دعوت شهردار خارگ از آحاد مردم جهت شركت در راهپیمایی بیست و دوم بهمن
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


دعوت شهردار خارگ  از  آحاد مردم جهت شركت در راهپیمایی بیست و دوم بهمن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ،  عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ طی پیامی از شهروندان فهیم ، انقلابی و ولایتمدار جزیره خارگ برای شرکت در راهپیمایی باشکوه یوم الله بیست و دوم بهمن دعوت به عمل آورد. در متن این پیام آمده است :

ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور مجاهدت ها و آزادی خواهی های مردمی است که با اراده پولادین خود تحت امر و رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی؛ امام خمینی ( ره ) ، حماسه ای بزرگ را آفریدند که تاریخ هیچگاه آن را فراموش نخواهد کرد.

اکنون به لطف خداوند متعال و با بهره گیری از رهنمودهای عالمانه ی مقام معظم رهبری ، نهال انقلاب پس از گذشت چهل سال به درختی تنومند از بیداری و بینش عمیق مردم فهیم ایران اسلامی تبدیل شده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره) ، شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و میثاقی دوباره با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ،از عموم مردم فهیم و ولایتمدار جزیره خارگ دعوت می کنم تا مانند سال های گذشته با حضور پرشور خود در صفوف بهم پیوسته ضمن نمایش اتحاد و همبستگی خود، پاسخ دندان شکنی را به توطئه های روزافزون دشمنان بدهند.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0