پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
شهردار خارگ :
شهرداری خارگ از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده شهروندان استقبال می كند
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


شهردار خارگ :

شهرداری خارگ از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده شهروندان استقبال می کند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : شهردار خارگ اظهار کرد : شهرداری ارتباط خود را با شهروندان نزدیک تر خواهد کرد .

مدیریت شهری خارگ اظهار داشت : رشد انسان در گرو شناخت واقعیتهاست. آدمی در پرتو شناخت، راه بهره برداری از امکانات و نیروهای درونی خود و جهان را می آموزد. زندگی را بر اصول منطقی استوار می کند. بر مجهولات فائق می آید و مشکلات را یکی پس از دیگری از سر راه برمی دارد. کشف مجهولات و رشد شناخت، راههای فراوانی دارد و «انتقاد و انتقادپذیری» یکی از عوامل مهم رشد شناخت است که بر نقطه های ابهام انگشت می گذارد، و ضعفها و سستیها را نشان می دهد.

شهرداري خارگ در راستاي خدمت رسانی بی منت و آبادانی شهر عزیزمان ، دست ياري به سوي همه شهروندان دراز مي كند تا با همراهي و استفاده ازنظرات ،انتقادات و پيشنهادات بتواند قدمي در مسير پيشرفت و توسعه سازماني و جزیره مرجانی خارگ بردارد .

بر همین اساس مجموعه شهرداری با قراردادن صندوق پیشنهادات و انتقادات در سطح شهر و رصد نمودن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شهروندان بصورت هفتگی ، درصدد آن است تا مردم را با فعالیت ها و عملکرد مجموعه همراه و همسو نگاه دارد .

شهردار خارگ در پایان  افزود : همياري شما شهروندان محترم راهگشاي مشكلات سازماني و شهري است. امیدواریم با تعامل دوسویه شهروندان و شهرداری ، در مقوله های مختلف مدیریت شهری شاهد رضایتمندی ولی نعمتانمان باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0