پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
تجلیل شهردار خارگ از سرپرست جدید فرودگاه شهدای خارگ
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ 
شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰تجلیل شهردار خارگ از سرپرست جدید فرودگاه شهدای خارگ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : صبح امروز عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ به اتفاق مدیران حراست و عمران شهرداری مهندس علیپور (سرپرست جدید فرودگاه شهدا خارگ) دیدار کرده و از وی تجلیل بعمل آوردند .

در این نشست صمیمانه مدیریت شهری خارگ با تبریک مسئولیت جدید به مهندس علیپور ، برای ایشان موفقیت روزافزون و توفیق خدمتگذاری مستمر را از درگاه ایزد منان مسالت نمودند .

شهردار خارگ با ابراز خرسندی از انتصاب علیپور بعنوان سرپرست فرودگاه خارگ افزودند : مهندس علیپور شایستگی و پتانسیل بالای خود را در مسئولیت های پیشین به همگان ثابت کردند و بی شک می توانند در جایگاه جدید نیز بار دیگر در مسیر خدمت رسانی به شهروندان قدم بردارند .

ایشان اذعان کردند : گفتمان ، مقوله ای است که در خارگ بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد ، تعامل و گفتمان توامناً باعث شفاف سازی عملکرد و هم افزایی می شود . تعامل مدیریت فرودگاه و مجموعه شهرداری طی یکسال گذشته اتفاقات نیکی را برای خارگ به ارمغان آورده است .

مدیریت شهری خارگ گفت : شهرداری خارگ برنامه هایی مثبتی به منظور زیباسازی و مدیریت آبهای سطحی ضلع شمالی فرودگاه دارد . با تعامل و عنایت مجموعه فرودگاه و مهندس علیپور ، مجموعه شهرداری در جهت اخذ مجوز (ایجاد روشنایی ، اتصال شبکه دفع آبهای سطحی به کانال دفع آبهای سطحی فرودگاه و نصب پایه پرچم بزرگ در پارک ساحلی) اقدام خواهد نمود. و در صورت صدور مجوزات لازم ، جلوه جدیدی به این نقطه از شهر خواهد بخشید .

مهندس علیپور نیز در سخنانی با تقدیر از مجموعه شهرداری وشورا به پاس تلاش و کوشش بی وقفه در جهت آبادانی خارگ ، افزود : اقدامات بسیار خوبی طی مدت مدیریت جناب صفایی صورت گرفته است . رویکرد تعاملی مدیریت شهری خارگ در آغاز قبول مسئولیت و دستور به متوقف کردن ساخت و ساز غیر اصولی از نظر کد ارتفاعی ، کمک شایانی به فرودگاه شهدای خارگ کرد .

وی ابراز امیدواری کرد در فضایی آرام و با همفکری و همدلی ، بستر لازم برای فعالیت بیشتر مجموعه شهرداری و شورا فراهم گردد .
 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0