پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در خارگ
برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت هفته بسیج در خارگ
عکس :مرتضی زنگنه- ایمان نصیب زاده
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در خارگ

 

برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت هفته بسیج در خارگ

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و در راستای ترویج ورزشهای همگانی در خارگ ، همایش پیاده روی خانوادگی را با همکاری ناحیه مقاومت بسیج ثارالله خارگ برگزار نمود .

این همایش با حضور ،شهردار ، بخشدار ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر خارگ ، نماینده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثارالله رئیس تربیت بدنی ،روحانیت معزز ومدیران ادارت وجمع کثیری از شهروندان، عصرامروز جمعه 9 آذر ماه 1397 از محل یادمان شهدای گمنام جزیره شروع و با پیاده روی شرکت کنندگان تا پارک ساحلی ادامه یافت .

جوایز نفیسی چون دوچرخه ، کارت هدیه و ... از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، ناحیه مقاومت بسیج تدارک دیده شده بود.

شهردار خارگ در سخنانی هفته بسیج را به حاضرین تبریک گفت و این نهاد مردمی را از مهمترین عوامل اتحاد ملی و سربلندی کشور دانست .  وی اذعان کرد : همانطور که معمار کبیر انقلاب با دور اندیشی مدبرانه این نهاد را بوجود آورد و توانست ریشه های بسیج 20 میلیونی را بنا بگذارد ، اینک ما باید بسیجی وار با حمیت و همدلی ملی در جهت حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قدم برداریم .

مسابقات مفرح و مدیحه سرایی از دیگر بخش های مراسم بود که با استقبال شهروندان روبرو شد .

در پایان مراسم نوبت به قرعه کشی جوایز رسید . دوچرخه ، 60 عدد کارت هدیه و هدایای نفس دیگر به قید قرعه به شرکت کنندگان خوش شانس همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ، اهدا شد .

 

 

گزارش تصویری

*************

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0