پنج‌شنبه, 5 ارديبهشت 1398
    /  2
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ از ناخدا الهی بمناسبت 7 آذر روز نیروی دریایی
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

تجلیل شهردار و اعضا شورا از ناخدا الهی بمناسبت 7 آذر روز نیروی دریایی

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : شهردار خارگ به اتفاق مهندس خواجه نایب رئیس و مهندس وطن دوست عضو شورای اسلامی شهر با حضور در دفتر ناخدا الهی فرمانده نیروی دریایی ارتش خارگ ، روز نیروی دریایی را به ایشان و کارکنان خدومشان تبریک گفتند .

 

در این نشست صمیمانه ناخدا الهی به بیان رشادت ها و دلاوری دریادلان نیروی دریایی از هشت سال دفاع مقدس تا به اکنون پرداختند .

 

شهردار خارگ با تبریک هفتم آذر ، روز نیروی دریایی ارتش را به دریادلان این نیرو تبریک گفت و افزود :  امروز به لطف خدای قادر و در سایه فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) ما شاهد نیروی دریایی توانمند، قدرتمند، پیشرفته، تیزبین و حافظ امنیت راهبردی ترین مرزهای ایران اسلامی هستیم.

 

نایب رئیس و عضو شورا نیز در سخنانی با تبریک این روز افزودند : روز نیروی دریایی ارتش، روزی برای به یاد داشتن تمام جانفشانی ها و از خودگذشتگی های است که امنیت دریایی ایران اسلامی و مرزهای آبی را کشور را تامین کرده اند .

 

در پایان شهردار خارگ از جانب مجموعه شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ با اهداء لوح سپاس از فرمانده نیروی دریایی ارتش خارگ تجلیل بعمل آوردند .

 

تصاویر

..........................

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0