پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
    /  2
عملكرد موفق میز خدمت شهرداری خارگ الگویی برای دیگر ادارات استان است
عکس :مرتضی زنگنه- ایمان نصیب زاده
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

عملکرد موفق میز خدمت شهرداری خارگ الگویی برای دیگر ادارات استان است

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : با حضور بازرس اداره کل بازرسی و رسیدگی استانداری بوشهر در مجموعه شهرداری ، عملکرد واحد ها علی الخصوص نحوه اجرای طرح ملی میز خدمت در شهرداری مورد بازدید قرار گرفت .

فرزین بازرس ویژه اداره کل بازرسی استانداری با سرکشی و بازدید از واحد های اجرایی و ستادی شهرداری ، عملکرد مجموعه شهرداری را قابل ستایش خواند .

این مقام با خرسندی از نحوه اجرای طرح میز خدمت ، شهرداری خارگ را الگویی برای دیگر ادارت و سازمانها دانست و افزود : دیدن امکانات و مکانی که برای ارائه خدمات میز خدمت در نظر گرفته شده و همچنین نحوه برخورد با اربابان رجوع در شهرداری خارگ بسیار مطلوب و قابل تامل است ، میز خدمت شهرداری خارگ توانسته است اهداف دولت تدبیر و امید در طرح میز خدمت را به خوبی برآورده سازد .

وی خاطر نشان کرد : بها دادن به اجرای طرح میز خدمت نشان از درایت و توجه ویژه شهردار به خدمت رسانی به مردم است . امیدوارم مجموعه شهرداری با همین نگاه ویژه به تلاش و خدمتگزاری به مردم عزیز خارگ ادامه دهد و نماینده شایسته ایی برای دولت خدمتگزار در این جزیره مرجانی باشد.

عبدالحمید صفایی شهردار خارگ نیز در سخنانی اظهار داشت : مهمترین رکن خدمت از دید بنده تکریم ارباب رجوع و همچنین خدمت بی منت است . امیدوارم با اجرای میز خدمت در خارگ توانسته باشیم حق مطلب را ادا کرده و خدماتی زیبنده مردم عزیز شهرمان ارائه نمائیم .بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0