پنج‌شنبه, 2 اسفند 1397
شهردار خارگ عنوان کرد :
شهرداری خارگ یاور همیشگی آموزش و پروش خواهد بود
عکس :مرتضی زنگنه
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

شهردار خارگ عنوان کرد :

 

شهرداری خارگ یاور همیشگی آموزش و پروش خواهد بود

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : شهردار جزیره خارگ با همراهی رئیس شورای اسلامی شهر ، مدیر حراست شهرداری و با حضور رئیس اداره آموزشو پرورش از مدارس (سمیه و شهید رزمجو) بازدید کردند .

در این بازدید مدیریت شهری خارگ در دیدار با کادر مدیریت و آموزش ، آغاز سال جدید تحصیلی را تبریک گفته و برای همه تلاشگران عرصه علم و دانش آرزوی موفقیت و سربلندی کردند .

شهردار خارگ اظهار داشت : حضور در مدارس و ملاقات با دانش آموزان به انسان حس پویایی و سرزندگی می دهد در آغاز سال تحصیلی مجموعه شهرداری سعی دارد تا با همیاری در کنار اداره محترم آموزش و پرورش ، دغدغه های این اداره زحمتکش را به حداقل برساند .

وی خاطرنشان کرد : شهرداری جزیره خارگ در قالب پروژه مهر فعالیت های درخوری را به منظور رفاه دانش آموزان و کادر آموزشی انجام داده است .

مجموعه شهرداری پیش از شروع فصل جدید تحصیلی با هرس و فرم دهی فضای سبز ، شستشو و نظافت ، اعمال تعمیرات اساسی و خریداری برخی وسایل مورد نیاز مدارس همچون مخازن آب شرب ، سعی داشته تا وظایف خود را در قبال آموزش فرزندان این سرزمین علی الخصوص جزیره مرجانی خارگ انجام داده و شرایط مناسبی را برای آغاز سال تحصیلی فراهم نماید .

* در همین راستا شهرداری خارگ با صرف هزینه ایی بالغ بر 150/000/000 ریال مبادرت به رنگ آمیزی مدرسه شهید رزمجو کرده است .

 

 

شهردار خارگ در ادامه تصریح کرد : شهرداری خارگ در حد توان و بضاعت خود بعنوان مدیریت شهری در مقام عمل برآمده و خواهد آمد .

مدیریت شهری خارگ افزود : مدرسه مهمترین نقش را در رشد و تربیت فرزندانمان ایفا می کند و می طلبد با یکدلی و تعامل دیگر ادارات و سازمانهای منطقه ، کم و کاستی های موجود را به حداقل رسانده و کادر آموزشی  و فرزندانمان را در بستری مناسب و به دور از محدودیت و دل مشغولی ها به تدریس و تحصیل امیدوار نمائیم .

عبدالحمید صفایی نقش آموزش و پرورش را در فرهنگ سازی بسیار مهم خواند و گفت : اینکه چگونه و با چه رفتاری از کودکی فرزندانمان را با بهترین روشها در جامعه به رعایت نظم و انضباط و نظافت و ... آشنا کنیم امری است که با درایت و تلاش عزیزانمان در آموزش و پرورش میسر خواهد شد .

شهردار خارگ در راستای رعایت هرچه بهتر نظافت و بهداشت محیط آموزشی در مدارس ، دو باکس زباله مکانیزه را به مدارس خارگ اهدا کرده و از دانش آموزان رعایت بهداشت عمومی مخصوصا در مدارس را به منظور داشتن شهری به دور از هر گونه آلودگی ، خواستار شد  .

 

 

 

::: گزارش تصویری :::

......................................

 

 

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0