سه‌شنبه, 29 آبان 1397
پیام تبریك رئیس شورای اسلامی شهر خارگ به مناسبت روز خبرنگار
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ 
شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در پیامی، فرا رسیدن هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

مهدی باقری در گفتگو با خبرنگار نخ نیوز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار شجاع و متعهد اظهار کرد: خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.

وی افزود: خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.

رئیس شورای شهر خارگ تصریح کرد: روز خبرنگار فرصت مغتنمی است تا از تلاشها و زحمات خستگی ناپذیر همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و فعالان عرصه قلم در انعکاس مطلوب رویدادها و اخبار جزیره مقاوم خارگ قدردانی نمایم .

باقری خاطر نشان کرد: بی‌تردید تلاش‌های شبانه‌روزی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه با پیگیری دقیق و ارائه پیشنهادات و بیان انتقادات کارآمد راهکاری سازنده در مسیر تحقق آرمان‌های متعالی جمهوری اسلامی ایران به ویژه دستیابی به افق اهداف جزیره مقاوم خارگ است که این مهم با تعامل سازنده و پویای مسئولان و فعالان عرصه رسانه به تسریع محقق خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در ادامه تاکید کرده است: ضمن قدردانی و سپاس ویژه از همکاری صمیمانه خبرنگاران محترم رسانه های جزیره مقاوم خارگ که با همراهی خود، یار و یاور مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر در عرصه خدمت رسانی به مردم شریف خارگ بوده اند ، امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد توسعه روز افزون در شهر باشیم .بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0