سه‌شنبه, 29 آبان 1397
پیام شهردار خارگ بمناسبت فرارسیدن روز خبرنگار
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

 

پیام شهردار خارگ بمناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در پیامی فرارسیدن 17 مرداد ماه ، روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفتند و برای این زحمتکشان عرصه رسانه آرزوی موفقیت کردند .

پیام ایشان به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

در بیان ارزش آنچه فعالان عرصه خبر انجام می‌دهند، همان بس که خداوند متعال به قلم سوگند یاد کرده است. خبرنگار، تجسم امانت‌داری، مسوولیت، تعهد، دلسوزی، فداکاری، صبوری و وظیفه‌شناسی است.

17 مرداد  روز خبرنگار  يادآور تلاشها، كوششها و مجاهدتهاي بي دريغ چشم هاي بيدار و زبانهاي گوياي جامعه،  شما قاصدان صديق اطلاعات و اخبار، كه شايسته تكريم و تمجيد هستيد .

فعالین عرصه رسانه در خارگ با حمیت و تلاش خود همیشه برای شناساندن جزیره مرجانیمان تلاش نمودند و از هر فرصتی برای منعکس نمودن فعالیتهای ادارات ، سازمانها و ... بهره می جویند که این مهم شایسته تقدیر بسیار است .

اینجانب ضمن تاکید بر بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت اصحاب رسانه‌ها، در جهت اطلاع‌رسانی اخبار، برنامه‌ها و فعالیت های ادارات و سازمانهای مستقر در بخش خارگ ، از تعامل سازنده رسانه و انعکاس مطلوب و شایسته اخبار قدردانی کرده، امیدوارم بیش از گذشته زمینه تشریک مساعی بین اصحاب رسانه های گروهی و جامعه  فراهم شود . قلم‌هایتان پر بار و اندیشه‌های‌تان پر نور باد.

 

عبدالحمید صفایی

شهردار جزیره خارگ

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0