سه‌شنبه, 29 آبان 1397
اتمام عملیات اجرایی پروژه موزاییك فرش خیابان طالقانی
عکاس : مرتضی زنگنه - ایمان نصیب زاده
 ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

اتمام عملیات اجرایی پروژه موزايیک فرش خیابان طالقانی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : پروژه موزائیک فرش خیابان طالقانی  به پایان راه رسید . عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ در سخنانی از اتمام عملیات اجرایی پروژه موزائیک فرش خیابان طالقانی خبر داد .

احیای مبلمان شهری

شهردار خارگ افزود : رویکرد شهرداری خارگ در مدیریت جدید احیا و نوسازی مبلمان شهری و ارائه خدمات با بهترین کیفیت است . بر همین اساس در این مدت سعی شد با تعویض سنگ فرش فرسوده معابر ، شهر خارگ را به آنچه شایسته است برسانیم .

مشخصات فنی پروژه

تعویض و نوسازی موزائیک فرش خیابان طالقانی از پروژه های مهمی بود که به متراژ (   2000مترمربع) و در مدت زمان (  4ماه ) به انجام رسید .

ایجاد پارکینگ در جهت کاهش ترافیک  

شهردار خارگ گفت : در جهت کاهش ترافیک و پارک بیرویه خودرو در محدوده ساختمان اداره کار و رفاه اجتماعی خارگ ؛ شهرداری خارگ با ایجاد پارکینگ سعی در تسهیل آمد و شد در این خیابان پر تردد نموده است .

اجرای همزمان 3 پروژه

مدیریت ارشد شهری خارگ تصریح کرد : مجموعه شهرداری سه پروژه موزائیک فرش و سیستم آبیاری  قطره ایی و بهسازی تاسیسات مکانیکی دفع آبهای سطحی را بصورت همزمان در خیابان طالقانی اجرا نمود .

اقدامات زیربنایی

مدیریت شهری خارگ اجرای تاسیسات مکانیکی  در خیابان طالقانی را گامی رو به جلو برای شهر خارگ خواند و افزود : با دید کلی نسبت به اجرای پروژه موزائیک فرش خیابان طالقانی متوجه  آن خواهید شد که مجموعه با درایتی خاص توانسته در کنار اجرای پروژه هایش کارهای زیربنایی نیز انجام دهد که اعمال تاسیسات مکانیکی در رفع معضل جمع شدن آبهای سطحی خیابان طالقانی ، از مهمترین اقدامات مجموعه در این خیابان به حساب می آید .

 

::: تصاویر :::

...............................

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
5.1.0.0
V5.1.0.0