دوشنبه, 30 مهر 1397
تقدیر فرمانده سپاه دریایی خارگ از شهردار و اعضای شورای شهر بمناسبت روز شهرداری و دهیاری ها
عکاس : مرتضی زنگنه
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ 
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

 

تقدیر فرمانده سپاه دریایی خارگ از شهردار و اعضای شورای شهر بمناسبت روز شهرداری و دهیاری ها

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ : صبح امروز سه شنبه مورخ 97/4/19 فرمانده ناوتیپ سپاه دریایی جزیره خارگ به همراه هیئت همراه با حضور در دفتر شهردار ، 14 تیر ماه روز شهرداری و دهیاری ها را به ایشان و اعضای شورای اسلامی شهر تبریک گفته و از ایشان به پاس زحماتشان تجلیل بعمل آوردند.

سرهنگ فروتن با اشاره به نقش مهم شهرداری در مدیریت شهری خارگ ، تلاش و کوشش این مجموعه را ستودند و برای مدیریت و کارکنان خدوم آن ، آرزوی موفقیت و سربلندی کردند .

سرهنگ فروتن با اشاره به انتخاب شایسته جناب صفایی بعنوان شهردار خارگ و کارنامه پربار و موفق ایشان آینده ایی بسیار نیک را برای جزیره مقاوم خارگ ترسیم کردند و افزودند : جناب صفایی در هر منسبی که حضور داشتند به خوبی توانستند خود را ثابت نموده و قدمهای نیکی بردارند . جزیره مقاوم خارگ نیز می تواند با اتکا به حمیت و تعامل مردم و مسئولین با چنین مدیرانی به آبادانی و پیشرفت برسد .

عبدالحمید صفایی شهردار جزیره خارگ نیز با قدردانی از حضور سرهنگ فروتن و حرکت ارزشمند وی ابراز امیدواری کردند با شکل گرفتن تعاملات فی مابین مخصوصا در ابعاد فرهنگی اقدامات شایسته ایی برای مردم فهیم خارگ صورت گیرد چرا که شهرداری و سپاه دریایی هر دو خدمت رسان مردمند ، و رضایتمندی و خشنودی مردم را هدف اصلی خدمت به این آب و خاک و مردم دلیرش می دانند .

دکتر علیپور نایب رئیس و مهندس بخشی عضو شورای اسلامی شهر نیز با قدردانی از سرهنگ فروتن و هیئت همراه ، اقدام ارزشی ناوتیپ دریایی سپاه را مایه دلگرمی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ خواندند و در مسیر خدمت به ایران اسلامی برای این عزیزان آرزوی سربلندی نمودند .

در پایان این نشست فرمانده سپاه دریایی خارگ بار دیگر روز شهرداری را به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریک گفته و از ایشان تقدیر بعمل آوردند .

 

::: آلبوم تصاویر :::

.......................................................

 

 

 

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0