چهارشنبه, 27 دی 1396
تقدیر شهردار از تیم فوتسال خارگ
عکاس :: مرتضی زنگنه
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ 
روابط عمومی شهرداری خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری خارگ :

تقدیر شهردار از تیم فوتسال خارگ


تیم فوتسال جزیره خارگ نائب قهرمان مسابقات قهرمانی استان و همچنین برنده جام اخلاق این تورنمنت شد .

دوشنبه 95/1/28 اعضا تیم متشکل از : مربی ، سرپرست ، مدیر فنی و بازیکنان تیم فوتسال خارگ در مراسمی که از جانب شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید تقدیر بعمل آمد .

در ابتدای جلسه آقای محمد سید محمد اسلامی مسئول اداره ورزش و جوانان خارگ ، از حمایت مجموعه شهرداری و شورای شهر در حمایت از تیم فوتسال جزیره تشکر کردند .

 

در ادامه جناب آقای گرگی سرمربی تیم فوتسال جزیره با تشکر از زحمات و تلاشهای بی شاعبه بازیکنان تیم که با وجود کاستی های فراوان با تمامی وجود در خدمت تیم بودند ، از حمایت های مالی و معنوی شهردار و شورای اسلامی شهر در سال گذشته اظهار رضایت نمود و خواستار ادامه این روند شدند .

 

احمد بارگاهی شهردار خارگ : پس از شنیدن روند مسابقات و درخواست های اعضاء و بازیکنان تیم اظهار داشتند که برترین جام که تیم فوتسال خارگ دریافت نمود ، جام اخلاق مسابقات است  و جای تقدیر و تشکر ویژه دارد .چون اخلاق مداری ، هنر واقعی ورزشکاران مسلمان است .

 

شهردار خارگ  عنوان کرد : در زمینه حمایت از تیم فوتسال جهت شرکت در مسابقات زیر گروه قهرمانی کشوری فوتسال ؛ شهرداری خارگ با مبلغ 200/000/000 میلیون ریال به تیم فوتسال جزیره کمک خواهد کرد.

در پایان شهردار خارگ با اهداء لوح تقدیر و تقدیم هدایایی از زحمات ورزشکاران تقدیر بعمل آوردند .

 
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری خارگ بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

شهرداری خارگ

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0