چهارشنبه, 27 دی 1396
شهرداران محلات خارگ منصوب می شوند
عکاس :: ایمان نصیب زاده
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ 
روابط عمومی شهرداری خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰پایگاه اطلاع رسانی شهرداری خارگ :

شهرداران محلات خارگ منصوب میشوند

برگزاری جلسه اجرای طرح شهردار محله در خارگ

با حضور شهردار ، مدیران واحد عمران ، شهرسازی ، زیباسازی ، اصناف و خدمات شهری ؛ جلسه انتخاب  شهرداران  محلات خارگ  به منظور مشارکت هر چه بیشتر شهروندان در بهبود خدمات شهری و نظارت بیشتر بر عملکرد واحد های خدماتی و عمرانی شهرداری  در دفتر شهردار تشکیل  شد .

احمد بارگاهی شهردار در این جلسه  اظهار داشت : طرح شهردار محله برای نخستین بار در سال 1395 ارزیابی و تدوین گردید و ما را بر آن داشت تا این طرح مفید را که می تواند در بالابردن حس رضایتمندی مردم نقش بسزایی ایفا کند را در سال 1396 اجرایی کنیم.

شهردار خارگ در ادامه با اشاره به ضرورت مشارکت شهروندان در امور شهری گفت : مشارکت شهروندان در ارائه خدمات شهری سبب ایجاد حس تعاون و همکاری درمیان ساکنان محلات شده و نمونه بارز مردم سالاری دینی و جلب مشارکت عمومی در حوزه مدیریت شهری است.

بارگاهی با اعلام اینکه طی هفته آینده احکام شهردارن محلات خارگ صادر و به ایشان ابلاغ خواهد شد گفت : در قالب طرح انتحاب شهردارن محلات خارگ حوزه شهری را به هفت منطقه تقسیم بندی کرده ایم که بنا به موقعیت مناطق و با در نظر گرفتن جمعیت و وسعت مناطق و پس از بررسی های لازم شهرداران مناطق انتخاب و احکام آنها صادر خواد شد.

مدیریت ارشد شهری در اذعان داشتند : سال جاری را با شعار محله محوری و حرکت به سمت افزایش مشارکت شهروندان در مدیریت شهری و همچنین توسعه محله ای و با تاکید بر تقویت مدیریت محله ای با شاخص ترین اهداف مدیریت محله در جزیره خارگ را موارد ذیل دانستند :

- افزایش مشارکت مردمی در اداره امور شهر از طریق به کارگیری توانمندی ها و ظرفیت های مادی و معنوی انان و استفاده مثبت از امکانات محلات .

- ایجاد یک رکن اجرایی در سطح محله متناسب با رکن مشورتی و نظارتی شهرداران محلات.

- افزایش ارتباط متقابل بین شهرداری و ساکنین محلات .

- تطابق هر چه بیشتر تصمیمات ، برنامه ها و فعالیت های شهرداری با خواسته ها و مطالبات اصلی و مهم مردم .

- افزایش همکاری مشترک شهروندان و شهرداری در انجام فعالیت های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و رفاهی و ... .

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

شهرداری خارگ

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0