چهارشنبه, 27 دی 1396
نخستین جلسه شورای اداری شهرداری خارگ در سال 1396 برگزار شد
عکاس :: ایمان نصیب زاده
 ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ 
روابط عمومی شهرداری خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰
نخستین جلسه شورای اداری شهرداری خارگ در سال 1396 برگزار شد

احمد بارگاهی شهرداری خارگ : با توجه به منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1396 با شعار اقتصاد مقاومتی - تولید اشتغال ، ما در مجموعه شهرداری می بایست با انگیزه و همت والاتری به امر خدمتگزاری بپردازیم تا همچون گذشته درمحقق نمودن اهداف نظام کوشا باشیم .

شهردار خارگ نخستین جلسه شورای اداری در سال 96 را با دعای تحویل سال آغاز نمود و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت را برای کارکنان شهرداری برای خدمت رسانی به مردم شریف خارگ آرزو کرد .

ایشان خاطرنشان کردند : درایت مقام معظم رهبری در نامگذاری اوایل دهه 90 برمبنای اقتصاد مقاومتی مسیری نو برای اقتصاد کشور با توجه به تک محوری بودن بر مبنای نفت و سدی محکم در برابر فشار تحریم های جامعه جهانی علیه ایران بود ، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی ودغدغه ایشان بر خدمت رسانی و معیشت مردم ، مجموعه شهرداری خارگ می بایست با همتی والا و عزمی راسخ در جهت تحقق بخشیدن به این مقوله تاثیر گزار و همچنین منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گام بردارد .

احمد بارگاهی افزود : مقوله ی دیگر که باید از سوی کارکنان مجموعه شهرداری بصورت ویژه پرداخته شود مقوله ی انتخابات است . تلاش مضاعف ماست که می تواند مردم را به شرکت حداکثری در انتخابات ترغیب کند. هنگامی که درصد رضایتمندی مردم از شهرداری بعنوان متولی شهربالا رود بشکل فزاینده ایی این حس اعتماد باعث همبستگی و اتحاد در جامعه و کشور خواهد گردید و ایران اسلامی را از گزند دشمنان دور نگه خواهد داشت .

وی خاطرنشان کرد : در سال 1396 شهرداری خارگ با داشتن طرح توسعه شهری یا cds درصدد این است تا جهان شهری از خارگ ساخته و با قراردادن اهداف کلان به بمنظور پیشرفت خارگ در زمینه های مختلفی چون گردشگری ، توسعه شهری ، معماری و غیره کمک کند .

بهره گیری از مشاوران خبره در این زمینه ما را برآن داشته تا هرچه سریع تر خواسته های خود را عملی کنیم .

شهردار خارگ با تحسین عملکرد واحدهای شهرداری خارگ در سال 95 به بیان برخی از اقدامات تاثیرگذار این واحدها پرداخت.

وی اذعان کرد : در اواخر سال 95و در راستای خدمات رسانی و بهبود حمل و نقل شهری و کنترل ترافیک ، دو سازمان آتشنشانی و حمل و نقل عمومی را به همراه چارت اختصاصی تهیه و تنظیم نمودیم که در تیرماه 96 رسماً کار خود را شروع خواهند کرد .

ثبت بیش از 12 سال سند کار بزرگی بود که در واحد مالی شهرداری به وقوع پیوست .

برگزاری مراسم متعدد فرهنگی در سال 95 ، یادواره های شهدای گمنام شهدای اهل سنت که بی شک از تاثیرگذار ترین مراسم کشور نامیده می شوند برگ زرین دیگری در کارنامه شهرداری خارگ بوده است که واحد روابط عمومی و فرهنگی بر دوش کشید .

واحد درآمد با مدیریت عوارض شهری و سازمانها و شرکت ها با اجرای کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری ها کمک شایانی به بحث درآمدی شهرداری نمود .

و واحد عمران و شهرسازی که با اجرای پروژ های متعدد عمرانی درجهت  جزیره گام برمی دارد و اجرای کمیسیون ماده 100 و 110 شهرسازی در مسیر یکپارچه سازی املاک و اراضی شهر بردارد.

شهردار خارگ در پایان جلسه اظهار امیدواری نمودند تا نیمه اول سال 96 نسبت به ارتقاء درجه شهرداری از 6 به 8 و اجرای برنامه شهردار محله اقدامات لازم صورت گیرد .

 


بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

شهرداری خارگ

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0