چهارشنبه, 27 دی 1396
پیام نوروزی شهردار خارگ
 ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ 
روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری خارگ

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

بهار، نگاهی نو به زندگانی، آغازی بر شکوفایی و بالیدن به اوج رسیدن استاینجانب احمد بارگاهی شهردار خارگ خدمتگذار مردم جزیره مقاومت و همدلی میان شیعه و سنی ، فرا رسیدن این عید باستانی و آغاز فصل شکفتن گلها و سرسبز شدن دوباره طبیعت را از صمیم قلب به همشهریانم تبریک گفته و آرزوی بهترینها را در سال جدید با داشتن خارگی در مسیر توسعه دارم .

در سال 1395 با حمایت های  بی دریغ شما شهروندان و با وجود ناملایمات و بی اخلاقی های پیش آمده ، فرزندان غیورتان در شهرداری خارگ پروژه های عظیم و بی نظیری همچون : بازارچه سرپوشیده میوه و تره بار که در جنوب کشور بی نظیر بوده و رنگ و بوی خاصی به شهر داده است ، اجرای پروژه کانال های دفع آب های سطحی که در  فازهای 1و2 جهت حل مشکل آبگرفتگی پنجاه سال اخیر معابر شهر که خود معضلی برای همشهراینم بود مرتفع گردید ، همچنین پروژه بهسازی و توسعه آرامستان خارگ که از ضرورت های شهر بوده و اجرای پروژه سنگ فرش نمودن معابر شهری با شعار خارگ بدون کوچه خاکی به بهره برداری رسید ، اصلاح هندسی میدان کوزه و بازارچه ماهی و میگو که از شاخص ترین پروژه های عمرانی سال 95 می باشد .

جا دارد از صبر و شکیبایی و همچنین همکاری شهروندان گرامی که در زمان اجرای پروژه های یاد شده همکاری صمیمانه ایی با این مجموعه داشتند ، کمال تشکر و امتنان را داشته باشم .

توسعه 100 درصدی فضای سبز و بهینه سازی مبلمان شهری و ایجاد وسیله های بازی متنوع و به روز جهت استفاده کودکان شهرم .

در زمینه اجرای پروژه های فرهنگی نیز برنامه های هنری ، مذهبی ، ورزشی ، اجتماعی متنوع مانند : مجالس انس با قرآن با حضور قاریان مطرح کشور ، سخنرانی روحانیت معززی چون : حجت الاسلام قرائتی ،دهنوی و نقویان در خارگ عزیزمان برگزار شد.

بمنظور بالا بردن سطح شور و نشاط در بین خانواده های خارگی در اعیاد برنامه های شاد و مفرحی برگزار نمودیم .

مسابقات ورزشی مختلف ، برگزاری نخستین المپیک فرهنگی ورزشی خارگ ، حمایت و همکاری با انجمن خیریه تلاش جهت اجرای بازارچه خیریه که قدمهای بسیار ارزشمندی در جهت اشتغال زایی بانوان برداشته شد. از دیگر فعالیت های فرهنگی بود که برای شما عزیزان انجام گردید .

قابل ذکر است با توجه به حضور اقوام و ادیان مختلف در  طول تاریخ خارگ ، مانند پرتغالی ها ، انگلیسی ها ، هلندی ها و برجا ماندن ابنیه تاریخی بسیار کهن با قدمت چهار ، سه و دو هزار ساله مانند : آتشکده ، گور دخمه های پالمیران ، تنها سنگ نوشته تاریخی اثبات نام خلیج همیشه فارس و با دارا بودن پتانسیل های مختلف گردشگری در منطقه ، سعی بر آن داریم از سال آتی با چشم اندازی بلند با تفکری جهانی و بین المللی بر مبنای اخلاق مداری از خارگ جهان شهری مدرن بسازیم و در این راستا ، جزیره خارکو را بعنوان بزرگترین دهکده گردشگری ادیان به دنیا معرفی نماییم .

من به نوبه خود دست تک تک همکاران پر تلاشم در مجموعه شهرداری خارگ را به گرمی می فشارم و در آغاز بهار و لحظات زیبا و معنوی تحویل سال خاضعانه آرزو می کنم خداوند متعال در سال 1396 هجری شمسی توفیق خدمت گذاری هر چه با شکوه تر را به فرزندان و برادران شما در شهرداری عطا فرماید  ان شا الله .

                                        احمد بارگاهی

                         خدمتگذار مردم شریف جزیره خارگ

  

                                                          
بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

شهرداری خارگ

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0