پیام تقدیر و تشکر شهردار خارگ از اقدامات ارزشمند خدمت‌گزاران اربعین حسینی و موکب عزیز زهرا حسین (ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ؛ شعیب بحرینی شهردار خارگ طی پیامی از اقدامات ارزشمند مواکب و خدمت‌گزاران اربعین حسینی به ویژه موکب عزیز زهرا حسین(ع)  تمجید و تقدیر نمودند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه
با سلام و تحیات محضر حضرت اباعبداللّه الحسین و پیروان راستینش به ویژه خادمین اهل بیت (علیهم السلام)
حماسه و حضور پرشور و شعور میلیونی جهانیان در پیاده روی اربعین ، از عظیم ترین و بی نظیرترین تجمعات انسانی در جهان و تاریخ است که با پیوندی ناگسستنی به معرفت و شناخت مسیر شگرف و بی تکرار امام حسین(ع) و یارانش ، هرساله باشکوهتر از سالهای پیشین برگزار می گردد.
به یمن توجه خاص اباعبداللّه الحسین و به همت هیئت امنا و خادمین اهل بیت در موکب عزیز زهرا(س) حسین(ع) ، هر ساله شاهد خدمتگزاری شایسته و میزبانی کریمانه این بزرگواران از زوار سیدالشهدا(ع) در ایام اربعین هستیم که شایسته گرانقدرترین ارج گذاری هاست.
بدینوسیله اینجانب وظیفه می‌دانم ضمن پاسداشت زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی گرانقدرانی که به نیت تقرب به پروردگار و اظهار ارادت به امام حسین (ع)، طی ۲۰ روز در موکب عزیز زهرا حسین (ع) خدمت به زائرین را نصب العین و وجهه همت خود قرار دادند ، توفیق روزافزون ایشان را در این طریق نیکو و پرفیض و خدمت به زائرین حضرت اباعبدالله الحسین را از درگاه حضرت احدیت مسئلت نمایم.

شعیب بحرینی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *