پیام شهردار خارگ به مناسبت نهم اردیبهشت؛روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ طی پیامی فرارسیدن نهم اردیبهشت؛ روز شوراها را تبریک گفت. در متن پیام ایشان آمده است :

بسمه تعالی

سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ایران و در راستای احترام و اکرام به شخصیت و هویت انسان و مردم عزیز ایران نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت.
بی شک همراهی ، حضور و مشارکت گسـترده مردم یکی از پایه های اصلی تحـقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمـرار آن بوده و هسـت و شـوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشـات گرفتـه از آرای مـردم ، نقـش بسزایی در تــداوم و پیشرفت و حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی دارند.
نهاد شورا که شالوده ی آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت می بخشد و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند ، دو چندان می شود.
بدینوسیله اینجانب فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را بـه همه اعضای محترم شوراهای شهر و روستاهای ایران بویژه نمایندگان خـدوم مردم در جزیره خارگ تبریک عرض نموده و از خداوند سبـحان توفیق استمرار خدمت به مردم شریف این دیار توام با اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگـی جزیره سربلند خارگ را برای ایشان مسئلت می نمایم.

عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *