پیام شهردار خارگ بمناسبت فرارسیدن ماه محرم

عبدالحمید صفایی شهردار خارگ در پیامی فرارسیدن ماه محرم الحرام و ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) را به شیعیان جهان تسلیت گفت .
متن این پیام به شرح ذیل است:
«بسم الله الرحمن الرحیم»
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ
سلام بر محرم و عاشورا، سلام بر حسین(ع)، سلام بر دستان بریده سقای کربلا، سلام بر خیمه های سوخته و بر ناله های کودکان تشنه، سلام بر صبر و دلتنگی های زینب(س)، سلام بر ندای جاودان “هل من ناصر ینصرنی” و سلام بر اشک های صاحب الزمان(عج) .
محرم ، ماهى است که امام مسلمین، راه مبارزه با ستمکاران تاریخ را به ما آموخت، راهى که باید مشت گره کرده آزادی خواهان و استقلال طلبان و حق گویان بر تانکها و مسلسلها و جنود ابلیس غلبه کند و کلمه حق، باطل را محو نماید . کربلا دیگر بیابانی تفتیده در سرزمین عراق نیست؛ اینک کربلا سرزمینی به بزرگی آفاق و انفس است؛ کربلا منزلگاه همه‌ی کسانی است که تازیانه‌ی جور و شرک زمانه بر گرده‌هایشان زخم نهاده و قبله‌گاه تمام انسان‌های آزاده‌ای است که تقدیر جهان را حرکت به سوی نور و روشنی و قیام علیه ظلمت و تاریکی می‌دانند و بر این حقیقت ایمان دارند که میراث حکومت جهان، عاقبت متعلق به حکومت صالحان و اولیاء راستین الهی خواهد بود و حاکمیت طاغوت که اینک بر بخش‌های عمده‌ای از جهان سیطره دارد، از صفحه‌ی روزگار رخت برخواهد بست.
اینجانب فرا رسیدن ماه محرم، ایام شهادت فرزند پیامبر ، سالار آزادگان جهان و سید و سرور شهیدان ، امام حسین (ع ) ، علمدار با وفایش حضرت ابوالفضل العباس (ع) و ۷۲ تن از یاران با وفایش را به کلیه هموطنان به خصوص شهروندان جزیره خارگ تسلیت عرض می نمایم.
عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *