پیام سرپرست شهرداری خارگ در گرامیداشت هفته دولت ، روز پزشک و روز کارمند

بسمه تعالی

هفته دولت؛ یادآور بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا، سیره، منش و روش آنان بود. شهیدان رجائی و باهنر تجلی راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم هستند، آنانی که پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مسیر انقلاب برافراشتند که تا به امروز در گذار وزیدن نسیم تدبیر، با امید، صلابت و اقتدار در اهتزاز باشد. خدمتگزاران مردم با مدیریت جهادی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” نامگذاری شد ، فرصتی است برای مسئولان ، مدیران و کارمندان پرتلاش تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.

همچنین اول شهریور، زادروز دانشمند بزرگ ایرانی، حکیم ابوعلی سینا که در تقویم رسمی کشورمان روز پزشک نامیده شده، فرصت مغتنمی برای گرامی‌داشت انسان‌های بزرگواری است که با گذشتن از آرامش خود، برای نجات جان همنوعان و کاستن از آلام آنان می‌کوشند. پزشکان ضامن سلامت جامعه بوده و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می بخشند.

امسال روز پزشک را در حالی گرامی می داریم که جامعه پزشکی و مدافعان سلامت با بحران بزرگ همه گیری ویروس جهش یافته دلتا مواجه هستند، این ایثار، از خود گذشتگی، صبوری و تلاش شبانه روزی در درمان بیماران مبتلا به کرونا را ارج می نهیم.

بدینوسیله فرارسیدن هفته دولت،  روز پزشک و روز کارمند را خدمت تمامی تلاشگران نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه جزیره خارگ تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و طول عمر باعزت همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سیدمحمدحسن سعیدی

سرپرست شهرداری خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *