پیام سرپرست شهرداری خارگ در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی پست

بسمه تعالی

خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه ی معنوی گران سنگی است که خدمت گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال ، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا ، این ولی نعمتان راستین می گردد.

هفته نیروی انتظامی یادآور غیور مردانی است که در طول تاریخ درخشان انقلاب اسلامی با شجاعت، دلاوری و ایثارگری مثال‌زدنی و توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی‌عصر (عج)، لباس مقدس خدمت به‌نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران عزیز را بر تن کرده و برای ایجاد امنیت و آسایش مردم، بی‌هیچ چشم داشتی جان خود را نثار نموده‌اند.

۱۷مهرماه همچنین روز جهانی پست نامگذاری شده است. بی تردید صنعت پست، به عنوان قدیمی ترین و مردمی ترین نهاد ارتباطی در کشور، با کاهش فاصله ها و بهره وری زمان، در توسعه خدمات عمومی نقش ویژه ای را ایفا کرده و این امر محقق نمی شود جز در سایه فعالیت های شبانه روزی کارمندان سازمان پست جمهوری اسلامی ایران.

اینجانب ضمن تبریک این دو مناسبت به تلاشگران خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و اداره پست خارگ ، امیدوارم به فضل پروردگار قادر متعال تلاشگران عرصه امنیت در نیروی انتظامی بیش از پیش در حفظ، تامین و ارتقاء دو نعمت بزرگ الهی یعنی سلامت و امنیت موفق باشند و تلاشگران عرصه خدمت رسانی در اداره پست نیز که همواره یار و یاور مردم بوده اند توفیق روز افزون یابند. از درگاه خداوند منان سلامتی ایشان و موفقیت در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای ( مد ظله العالی ) خواهانم.

سیدمحمدحسن سعیدی

سرپرست شهرداری خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *