یوسف وطن دوست

پیام رئیس شورای شهر خارگ در گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، اربعین حسینی و بازگشایی مدارس

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در پیامی تقارن هفته دفاع مقدس ، اربعین حسینی و بازگشایی مدارس را گرامی داشت. متن پیام ایشان بدین شرح می باشد :

بسمه تعالی

تقارن هفته شکوهمند دفاع مقدس امسال با اربعین حسینی و آغاز سال تحصیلی جدید تقارنی نیکوست برای زنده نگه داشتن پیام مهم اربعین است. با شهدا عظیم الشان کربلا و هشت سال دفاع مقدس پیمان می بندیم که مشعلی را که در راه خودکفایی و پیشرفت کشور برافروخته اند با مجاهدت های علمی و فرهنگی خود همچنان پر فروغ نگهداریم و در سایه سار الطاف الهی و تلاش همه جانبه تمام مسئولین و آحاد جامعه گام های اقتدار، عزت و سربلندی میهن عزیزمان را محکم تر از پیش برداریم.

اربعین دیگری فرا رسید، چهل روزی که مجالی کوچک برابر رویدادی عظیم بود برای اندیشیدن، برای درک آنکه، چه شد. برای اینکه شاید در ذهن‌های خود مرزهای این فاجعه و حماسه توأما را دریابیم اما گویی آنچه روی داد از ورای این دنیای فانی و خاکی بود و هنوز قرن‌ها تکامل بشری لازم است برای رسیدن به درکی کامل و در خور شأن قیامی که حجت را بر همگان تمام کرد. هفته دفاع مقدس نیز فرصت مناسبی است تا با تفکرو تعمق و اندیشه یادی از جانفشانی ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام  کنیم که در روزهای دفاع مقدس با بهره گیری از خلوص نیت ، ایمان ، جوانمردی و پایمردی بعنوان پرچمداران نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث صلابت و اقتدار امروز  کشورمان شدند. این دوران یادآور و گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و  ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت نمودند.

بدینوسیله اینجانب بر خود وظیفه می دانم تقارن این ایام را گرامی داشته و سلامتی و موفقیت عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

یوسف وطن دوست

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *