پیام رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و روز جهانی پست

بسمه تعالی

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می‌کنند و به آن اعتماد دارند. مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است و نقش برجسته ای را در تأمین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی ایفا می کند. امنیت زیرساخت و بستر پیشرفت، تعالی و توسعه همه جانبه و پایدار است، در سایه امنیت امور و فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی با قدرت و سرعت بیشتری شتاب میگیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان به منصه ظهور خواهد رسید و هفته نیروی انتظامی به واقع بهانه ای برای پاسداشت رشادت های این رادمردان است.

همزمانی این مناسبت با ۱۷مهر روز جهانی پست نیز بهانه ای برای قدردانی از پرسنل خدوم پست در جزیره خارگ می باشد. آنچه مسلم است اینکه با همه پیشرفت هایی که در زمینه ارتباطات و پست الکترونیک و تکنولوژی اتفاق افتاده است اما جایگاه و ارزش پست و هویت ذاتی آن بر هیچ دوران و ملتی پوشیده نیست و هیچ پیشرفتی نتوانسته است این جایگاه را خدشه دار نماید و همچنان اهمیت و ضرورت آنان در زندگی شهروندان ملموس و مبرهن است و می توان گفت تکنولوژی تنها ابزاری برای تسریع در روند فعالیت های آنان گردیده که با توجه به رشد بالای جمعیتی امری کاملا طبیعی و لازم بوده است.

بدینوسیله اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و روز جهانی پست مراتب تشکر و قدردانی را از تلاش‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های فرمانده و پرسنل خدوم نیروی انتظامی جزیره خارگ و تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر پرسنل اداره پست جزیره خارگ ابراز نموده و سلامتی و عزتمندی ایشان را از خداوند منان مسئلت می نمایم

یوسف وطن دوست
رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *