پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در پی افتخار آفرینی تیم کیک بوکسینگ جزیره خارگ

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر خارگ : بهروز خواجه ؛ رئیس شورای اسلامی شهر خارگ طی پیامی افتخار آفرینی تیم کیک بوکسینگ جزیره خارگ را تبریک گفت .

متن پیام ایشان به شرح زیر است :

بسمه تعالی

باری دیگر شاهد شایستگی و توانمندی جوانان برومند جزیره زیبایمان بودیم ، جوانانی که با غیرت و حمیت خویش توانستند قهرمانی رقابت های کمیته کیک بوکسینگ (IKN) استان بوشهر را کسب کرده و موجب افتخار و مباهات مردم خارگ گردند.

جوانان این جزیره مرجانی بار دیگر افتخارآفرینی کردند و برگ زرین دیگری را برای خارگ رقم زدند. در این بین شایسته است از تلاش و مساعی دغدغه مندان ورزش رزمی خارگ تقدیر و تشکر نمایم . مربی فرهیخته استاد کوروش پورقصاب و جناب آقای خسرو حیدری که وظیفه سرپرستی این تیم را برعهده داشتند و توانستند پتانسیل جوانان دریادل خارگی را به شکلی شایسته به منصه ظهور برسانند.
اینجانب با قدردانی از تلاش‌های مسئول هیئت ورزشهای رزمی جزیره ، کادر فنی باتجربه و مدیران کاروان اعزامی ، ورزشکاران با اخلاق،و همه عزیزانی که این موفقیت را برای جامعه ورزش و مردم خارگ به ارمغان آوردند تقدیر و تشکر نموده و تداوم پیروزی ها و سربلندی همه ورزشکاران جزیره خارگ را از درگاه خداوند مسئلت نمایم .

                                                                                                           

                                                                                                                                 بهروز خواجه

                                                                                                               رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *