پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر به مناسبت انتخاب مدیران نمونه صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، رئیس شورای شهر در پیام‌هایی جداگانه انتخاب مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و مدیرعامل شرکت فلات قاره ایران را به عنوان مدیران و مدافعان نمونه تولید نفت و گاز در سال جهش تولید تبریک گفت.متن پیام های ایشان بدین شرح می باشد :

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباس اسدروز

مدیرعامل محترم شرکت پایانه های نفتی ایران

با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر نمونه و مدافع تولید نفت و گاز صنعت نفت در سال جهش تولید که نشان از حسن درایت و تدبیر و توانمندی حضرتعالی دارد ، صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون شما را از خداوند منان مسئلت دارم. امیدوارم همچون گذشته در راستای تحقق اهداف ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره موفق و موید باشید.

و من ا… التوفیق

یوسف وطن دوست

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ


برادر ارجمند جناب آقای مهندس علیرضا سلمان زاده

مدیرعامل محترم شرکت نفت فلات قاره ایران

سلام علیکم

خدا را شاکریم که با عنایات خود برگی دیگر بر افتخارات و شایستگیهای جنابعالی افزوده شد و با کمال مسرت انتخاب بجا و شایسته ی حضرت عالی که از سرمایه های ارزشمند صنعت نفت می باشید، را به عنوان مدیر نمونه تولید نفت و گاز در سال جهش تولید تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

ازدرگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد.

و شکر الله سعیهم

یوسف وطن دوست

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *