shahrdarkharg

شهردار خارگ با صدور پیامی فرارسیدن ۱۴تیرماه؛ روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، عبدالحمید صفایی؛شهردار خارگ با صدور پیامی فرارسیدن ۱۴تیرماه؛ روز شهرداری ها و دهیاری ها را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است :

بسمه تعالی

شهرداری باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بی تردید نامگذاری روز ۱۴ تیر ماه به عنوان روز ” شهرداری ها و دهیاری ها ” از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی نشان از اهمیت و جایگاه ویژه شهرداری ها و دهیاری ها در حوزه مدیریت شهری و روستایی بوده است که وظایف مهمی برای سازماندهی امور مختلف شهرها و روستاها بر عهده دارند . شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد مردمی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر ظرفیت‌های خود مردم دنبال می کنند.
هدف از نامگذاری این روز ، آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها و دهیاری ها ، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت روستایی و شهری اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.
اینجانب ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ۱۴تیر ماه روز “شهرداری ها و دهیاری ها “ به تمامی شهرداران ، دهیاران و کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر مدیریت شهری و روستایی به ویژه کارکنان خدوم شهرداری خارگ ، از زحمات خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری تشکر می نمایم و از خداوند منان توفیق روزافزون را در مسیر خدمت گزاری برای ایشان مسئلت می نمایم.

عبدالحمید صفایی
شهردار خارگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *