شهردار خارگ از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان “میلاد رضا” در خارگ خبر داد

بمناسبت آغاز دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا (ع)

شهردار خارگ از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان “میلاد رضا” در خارگ خبر داد

شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ قصد دارد با مشارکت کتابخانه عمومی شهید مهدوی مسابقه بزرگ کتابخوانی با عنوان “میلاد رضا” را در سطح جزیره برگزار نماید .

این مسابقه فرهنگی به بمناسبت فرارسیدن ایام با سعادت ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا رضا (ع) و دهه پر خیر کرامت برگزار می گردد .

عبدالحمید صفایی ؛ شهردار خارگ اذعان کرد : طی نشست هفته گذشته با مدیریت محترم کتابخانه عمومی شهید مهدوی برنامه های مفید و مدونی برای ارتقا فرهنگ کتابخوانی تنظیم گردید . در این راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ در نظر دارد تا با برگزاری مسابقات فرهنگی ادبی همچون مسابقه کتابخوانی میلاد رضا قدمهای موثری را حوزه فرهنگ و … بردارد .

مدیریت شهری خارگ تصریح کرد : این مسابقه در راستای اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به یمن فرارسیدن ایام پر برکت دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت رضا (ع) برگزار می شود . علاقمندان به شرکت در این مسابقه بزرگ فرهنگی ادبی می توانند جهت دریافت منابع و سئوالات به کتابخانه عمومی شهید مهدوی ، سایت شهرداری خارگ ، سامانه نیازمندی های خارگ و سامانه پیام رسان بسیجیان در نرم افزار سروش مراجعه نمایند .

شهردار خارگ در پایان خاطر نشان کرد : به نفرات اول تا ششم مسابقه بزرگ کتابخوانی میلاد رضا جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است که در تاریخ ۹۸/۵/۲۵ به برگزیدگان اهدا خواهد گردید ./ عکاس : مرتضی زنگنه

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *