شهردار خارگ آحاد جامعه را به شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای باشکوه دعوت کرد

بسمه تعالی

انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی و نمود هم‌گرایی است و مردم‌سالاری دینی الگویی جدید و تجربه‌ای موفق در جمهوری اسلامی است که به‌خوبی نظریات سیاسی اسلام را متبلور نمود و تئوری‌های غربی را به چالش کشید. تاریخ به‌خوبی گواهی می‌دهد که مشارکت مردم برای حمایت از نظام درصحنه‌های مختلف من‌جمله انتخابات ریاست جمهوری، باعث وحدت و همدلی و ناامید سازی دشمن خواهد شد. شرکت در انتخابات سهیم شدن در یک حماسه بزرگ است که با حضور اقشار مختلف مردمی شکل میگیرد و در دفتر تاریخ ماندگار میشود.

امام راحل فرمودند “جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر” و می‌توان گفت که جمهوریت و اسلامیت در مقابل هم نیستند بلکه برای تحقق نظام اسلامی نیاز به شکلی از حکومت داریم که بهترین نوع آن جمهوری است و جمهوری اسلامی نمونه بارز مردم‌سالاری دینی است و در نظام مردم‌سالاری دینی انتخاب و نظر مردم از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و صیانت از آن حق‌الناس محسوب می‌گردد.

بدینوسیله اینجانب از کلیه اقشار مردم در جای جای ایران اسلامی به ویژه استان بوشهر و جزیره خارگ جهت حضور پرشور و باشکوه در انتخابات ۲۸خرداد ماه دعوت می کنم و امیدوارم با حضور حداکثری در این صحنه بار دیگر اقتدار نظام را به دشمنان به اثبات برسانیم.

عبدالحمید صفایی

شهردار خارگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *