بازدید شهردار خارگ از دو پروژه شاخص احداث ساختمان آتشنشانی و پارک بازی سرپوشیده

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ ، شهردار خارگ به اتفاق معاون عمرانی شهرداری با بازدید از دو پروژه شاخص آتشنشانی و پارک بازی سرپوشیده ، به ارزیابی روند اجرایی این دو پروژه پرداختند.

عبدالحمید صفایی شهردار خارگ به همراه افشین خجسته پور؛ معاون عمرانی شهرداری خارگ در بازدید از ساختمان آتشنشانی با نظارت بر روند اجرایی آن ، ضمن تاکید بر حفظ کیفیت درخور این پروژه شاخص ، نکات راهبردی را جهت تسریع روند احداث آن ارائه نمودند.

در ادامه شهردار خارگ از پروژه احداث پارک بازی سرپوشیده بازدید نمود. عبدالحمید صفایی؛ شهردار خارگ در حاشیه این بازدید با تشریح اهداف و روند اجرایی این پروژه اذعان کرد : پس از تحلیل و بررسی های صورت گرفته در راستای ارتقاء بستر ترویج روحیه نشاط و شادابی شهروندان و با در نظر گیری این مهم که احداث پارکها و بوستان ها تاثیر مستقیمی بر توسعه نشاط اجتماعی دارد و منجر به تلطیف روحیات و آرامش شهروندان می شود پروژه هایی را در جهت تحقق این امر تعریف و به مرحله اجرا رسانده ایم .

وی افزود : پروژه شهربازی سرپوشیده شهرداری خارگ پس از پیگیری های مستمر با تبادل موافقت نامه و تامین اعتبارات لازم ، وارد مرحله مناقصه گردید و پس از انتخاب پیمانکار و تجهیز کارگاه وارد فاز اجرایی شد که هم اکنون نیز در مرحله خاکبرداری می باشد.

شهردار خارگ در پایان ابراز امیدواری کرد تا اجرای درخور و شایسته این پروژه ، نشاط و شادابی دوچندان را برای شهروندان جزیره خارگ به ارمغان آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *